Żaluzje bambusowe

Żaluzje drewniane oraz bambusowe

to niepowtarzalne piękno drewna z lipy egzotycznej lub naturalnego bambusa. Duży wybór odcieni wraz z dodatkiem naturalnych przebarwień i słojów tworzy niepowtarzalne wzory. Żaluzje doskonale komponują się z innymi elementami wnętrza takimi jak meble, podłoga czy ramy okienne. lamele do żaluzji drewnianych i bambusowych występują w różnych rozmiarach:

  • Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń a dzięki prowadzeniu żyłkowemu zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych.
  • Szersze lamele: 50 i 65 mm można zastosować do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe.

 

Ważnym elementem wszystkich żaluzji jest drabinka. Utrzymuje ona lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem.

W wersji sznurkowej jest delikatnym, prawie niewidocznym akcentem ale dostępne są też w wersji z tekstylnej dostępnej w kilku szerokościach: 12, 25 lub 38 mm, może być zbliżona do koloru lamel lub z nim kontrastować.

Na charakter żaluzji wpływają także inne, odpowiednio dobrane elementy wykończeniowe, takie jak: pokrętło, obciążnik sznurka czy maskownica rynny górnej.

Żaluzje drewniane

Żaluzje aluminowe

Żaluzje aluminiowe

to klasyczna wersja przesłon okiennych charakteryzująca się bardzo szeroką gamą kolorystyczną gdzie można wybrać lamele perforowane, matowe, błyszczące czy wręcz w brokatowych odcieniach i mogą być doskonałym dopełnieniem aranżacji. Dodatkowo chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się, dają możliwość precyzyjnego ustawienia pozycji lamel, a tym samym zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza.

Lamele żaluzji aluminiowych występują w kilku szerokościach: 16, 25 oraz 50 mm. Zastosowanie prowadzenia żyłkowego umożliwia bardzo wygodne korzystanie z okien uchylnych.

Ważnym elementem wszystkich żaluzji jest drabinka. Utrzymuje ona lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest delikatnym, prawie niewidocznym akcentem ale dostępne są też w wersji z tekstylnej dostępnej w kilku szerokościach: 25 i 38 mm, może być zbliżona do koloru lamel lub z nim kontrastować

Żaluzje aluminiowe mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu. Są lżejsze od klasycznych żaluzji drewnianych a podniesiony pakiet lamel zajmuje mniejszą przestrzeń w oknie.

Aby nadać dodatkowy charakter wnętrzu, do żaluzji można dobrać osprzęt drewniany (osłona rynny górnej, belka dolna i obciążniki sznurka) w kolorze zbliżonym do lameli lub kontrastującym.

Do żaluzji o szerokości lameli 50 mm możemy zastosować sterowanie elektryczne.

Gdzie działamy?

Głównie na terenie Rzeszowa i okolicznych miast oraz miejscowości ale wycieczki nam nie straszne! Powyżej 30 km od Rzeszowa indywidualnie ustalamy szczegóły.

Jak się umówić na pomiar?

Zadzwoń do nas albo jak wolisz, napisz na msg lub na wyceny@roltom.eu. Przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę a po jej akceptacji przyjedziemy, zmierzymy i wykonamy Twoje zamówienie. Pamiętaj, że wycena, pomiar i montaż są gratis przy złożonym zamówieniu😊

Nasze realizacje