Bramy garażowe

Brama garażowa to niewątpliwie ważny element każdego domu z garażem bądź garażu wolnostojącego. To właśnie solidna brama garażowa zapewni bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy, ale także domowników. Wybór odpowiedniej bramy garażowej zapewni nam także wygodę użytkowania przez wiele lat. Ponadto, brama garażowa wpływa na estetykę wyglądu domu, dlatego powinna pasować do pozostałych elementów stolarki okiennej oraz drzwiowej. Jeśli zależy nam na zachowaniu miejsca w garażu oraz przed wjazdem do niego, warto postawić na bramę garażową segmentową. Jest ona zbudowana z połączonych ze sobą paneli, a jej otwieranie odbywa się pionowo w kierunku stropu.

Bramy garażowe segmentowwe

Bramy garażowe segmentowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie maksymalne wykorzystanie przestrzeni, to również bezpieczeństwo i oszczędność. Rozwiązania zastosowane przy bramach tego typu skutecznie uniemożliwiają wejście do środka nieproszonym gościom. Oprócz tego, tak jak wcześniej wspomniano, bramy garażowe segmentowe nie ograniczają miejsca w garażu ani przed nim. Jednakże oszczędność miejsca to niejedyny atut bram garażowych segmentowych.

Rozwiązania zastosowane przy bramach tego typu skutecznie uniemożliwiają wejście do środka nieproszonym gościom. Oprócz tego, tak jak wcześniej wspomniano, bramy garażowe segmentowe nie ograniczają miejsca w garażu ani przed nim. Jednakże oszczędność miejsca to niejedyny atut bram garażowych segmentowych.

Prawidłowo dopasowana brama garażowa skutecznie zatrzymuje ciepło wewnątrz, zapewniając stałą temperaturę wewnątrz garażu tym samym, zmniejszając koszty ogrzewania. Decydują się na wysokiej jakości bramę garażową segmentową mamy gwarancję, iż będzie ona odporna na wszelkiego rodzaju niekorzystne warunki atmosferyczne. Piloty zdalnego sterowania, fotokomórki, zewnętrzne odbiorniki, klawiatura i inne akcesoria automatyki umożliwiają wygodną i bezpieczną pracę jednostek napędowych.

Gdzie działamy?

Głównie na terenie Rzeszowa i okolicznych miast oraz miejscowości ale wycieczki nam nie straszne! Powyżej 30 km od Rzeszowa indywidualnie ustalamy szczegóły.

Jak się umówić na pomiar?

Zadzwoń do nas albo jak wolisz, napisz na msg lub na wyceny@roltom.eu. Przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę a po jej akceptacji przyjedziemy, zmierzymy i wykonamy Twoje zamówienie. Pamiętaj, że wycena, pomiar i montaż są gratis przy złożonym zamówieniu😊