Moskitiera drzwiowa na zawiasach

Moskitiery ramkowe drzwiowe

Moskitiery drzwiowe to praktyczna i najbardziej ekonomiczna wersja moskitier dostępna na rynku. Dzięki zastosowaniu specjalnych zawiasów drzwi otwierają się bardzo łatwo i automatycznie się zamykają. Moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Najlepszy i najtrwalszy sposób na zabezpieczenie domu lub mieszkania przed owadami, insektami, pajęczakami i innymi niepożądanymi gośćmi. Wykonywane na są z trwałych materiałów, odpornych na działania atmosferyczne i temperaturę na wymiar okna dzięki czemu gwarantują szczelność. Montowane są w sposób bezinwazyjny za pomocą obrotowych uchwytów.

Moskitiera okienna ramkowa

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się przy większych przeszkleniach. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2000 x 2500 mm.

Moskitiera plisowana jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie zastosowane zostały duże przeszklenia drzwiowe. Plisowana siatka po złożeniu całkowicie chowa się w profilu aluminiowym. Tym samym zajmuje niewielką ilość miejsca po jej zsunięciu. Budowa moskitiery pozwala na jej zastosowanie razem z roletami zewnętrznymi.

 

Moskitiera plisowana

Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej. Można ją zastosować do okien (również do okien dachowych) i drzwi. Wyposażona jest w prowadnice boczne oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ.

Gdzie działamy?

Głównie na terenie Rzeszowa i okolicznych miast oraz miejscowości ale wycieczki nam nie straszne! Powyżej 30 km od Rzeszowa indywidualnie ustalamy szczegóły.

Jak się umówić na pomiar?

Zadzwoń do nas albo jak wolisz, napisz na msg lub na wyceny@roltom.eu. Przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę a po jej akceptacji przyjedziemy, zmierzymy i wykonamy Twoje zamówienie. Pamiętaj, że wycena, pomiar i montaż są gratis przy złożonym zamówieniu😊

Nasze realizacje