Plisy

Rolety plisowane

to najbardziej wyrafinowany produkt na rynku osłon przeciwsłonecznych. Mogą pracować pod dowolnym kątem, również całkowicie poziomo. Ich niepodważalną zaletą jest również to, że mogą być zsuwane zarówno od dołu, jak i od góry dzięki ruchomej górnej i dolnej belce. Dzięki temu pozwalają przesłonić dowolny fragment okna, umożliwiając tym samym regulację napływu światła do pomieszczenia.

Stanowią efektowny oraz bardzo funkcjonalny element każdego wnętrza.

Bogata kolekcja tkanin o różnym stopniu przepuszczalności światła, możliwość łączenia dwóch różnych tkanin w systemie „dzień-noc” oraz tkaniny komórkowe (tzw plaster miodu) w połączeniu z wszechstronnymi możliwościami systemu dają nieograniczone możliwości zastosowań.

Najczęściej montowanie są pomiędzy listwami przyszybowymi ale możliwy jest też montaż bezinwazyjny (na ramę okna).

 

Gdzie działamy?

Głównie na terenie Rzeszowa i okolicznych miast oraz miejscowości ale wycieczki nam nie straszne! Powyżej 30 km od Rzeszowa indywidualnie ustalamy szczegóły.

Jak się umówić na pomiar?

Zadzwoń do nas albo jak wolisz, napisz na msg lub na wyceny@roltom.eu. Przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę a po jej akceptacji przyjedziemy, zmierzymy i wykonamy Twoje zamówienie. Pamiętaj, że wycena, pomiar i montaż są gratis przy złożonym zamówieniu😊

Nasze realizacje