Dzień noc

Rolety dzień noc

największą ich zaletą jest możliwość przestawiania transparentnych pasów między sobą, które daje szansę dostosowania wymaganej ilości światła w pomieszczeniu. Rolety można całkowicie zwinąć i rozwinąć lub ustawić przyciemniające pasy równo względem siebie, by rozjaśnić pomieszczenie.

Rolety w pełnej zabudowie, montowane do listwy przyszybowej, posiadają kasetkę aluminiową wraz z prowadnicami. Możliwa jest również zabudowa przestrzenna na ramie okna.

Rolety gładkie materiałowe

niezawodna ochrona przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów. Do wyboru duża gama tkanin charakteryzujących się różnym poziomem zaciemnienia.

Rolety w pełnej zabudowie, montowane do listwy przyszybowej, posiadają kasetkę aluminiową wraz z prowadnicami. Możliwa jest również zabudowa przestrzenna na ramie okna

Materiałowe

Rolety do okien dachowych

Rolety do okien dachowych

w pełnej zabudowie z mechanizmem sprężynowym. Do wyboru duża gama tkanin charakteryzujących się różnym poziomem zaciemnienia.

Gdzie działamy?

Głównie na terenie Rzeszowa i okolicznych miast oraz miejscowości ale wycieczki nam nie straszne! Powyżej 30 km od Rzeszowa indywidualnie ustalamy szczegóły.

Jak się umówić na pomiar?

Zadzwoń do nas albo jak wolisz, napisz na msg lub na wyceny@roltom.eu. Przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę a po jej akceptacji przyjedziemy, zmierzymy i wykonamy Twoje zamówienie. Pamiętaj, że wycena, pomiar i montaż są gratis przy złożonym zamówieniu😊

Nasze realizacje