Nowoczesne drzwi wejściowe aluminiowe

Drzwi wejściowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu i mieszkania. Ich głównym zadaniem jest ochrona domowników przed włamaniem, zimnem oraz hałasem z zewnątrz. Dobrej jakości drzwi wejściowe cechują się solidnym wykonaniem, funkcjonalnością oraz są odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Aluminiowe drzwi wejściowe z łatwością można dopasować do fasady budynku bez względu, czy nasz dom jest w stylu tradycyjnym, czy też nowoczesnym.

aluminiowe drzwi zewnętrzne w wersji MC-86

Ciepło i wodoszczelność

Współczynnik przenikania ciepła oraz wodoszczelność to dwa najważniejsze parametry, które musimy wziąć pod uwagę, kupując aluminiowe drzwi wejściowe. Jeśli chodzi o współczynnik przenikania ciepła, to najlepiej wybrać drzwi aluminiowe o jak najniższej wartości. To zagwarantuje nam, że więcej ciepła zostanie wewnątrz domu. W przypadku wodoszczelności, sytuacja wygląda wręcz odwrotnie. Klasa wodoszczelności jest określona skalą od 1A do 9A, a czym wyższa wartość, tym lepsza ochrona przed wilgocią. Dlatego, najlepszym wyborem będą aluminiowe drzwi wejściowe znajdujące się w górnej granicy skali.

do każdego typu budynków

Oferujemy bogatą ofertę drzwi wejściowych aluminiowych, charakteryzujących się świetną jakością. W naszym asortymencie znajdą Państwo aluminiowe drzwi zewnętrzne w wersji MC-86 oraz MB-104 Passive, o doskonałych parametrach wodoszczelności oraz izolacji termicznej. Każdy z naszych modeli posiada klasę antywłamaniową RC2. Co więcej, dużą zaletą aluminiowych drzwi wejściowych oferowanych przez naszą firmę, jest możliwość swobodnego dostosowania ich do charakteru budynku. Modne i estetyczne panele ozdobne dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach w palecie RAL oraz w powłokach drewnopodobnych. Dzięki czemu, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów poszukujących do swojego domu aluminiowych drzwi wejściowych o wyjątkowym wyglądzie.

aluminiowe drzwi zewnętrzne w wersji MB-104 Passive

Gdzie działamy?

Głównie na terenie Rzeszowa i okolicznych miast oraz miejscowości ale wycieczki nam nie straszne! Powyżej 30 km od Rzeszowa indywidualnie ustalamy szczegóły.

Jak się umówić na pomiar?

Zadzwoń do nas albo jak wolisz, napisz na msg lub na wyceny@roltom.eu. Przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę a po jej akceptacji przyjedziemy, zmierzymy i wykonamy Twoje zamówienie. Pamiętaj, że wycena, pomiar i montaż są gratis przy złożonym zamówieniu😊